Nevíte, čím obdarovat své blízké, kamarády nebo obchodní partnery?

Jak by se Vám líbil dárek ve formě křehkého šťavnatého uruguayského hovězího masa, jehož chuť podpoříte skleničkou vynikajícího jihoamerického vína?

Nabízíme Vám tento jedinečný gurmánský zážitek zabalený v dárkové kazetě, která obsahuje maso a víno dle Vašeho výběru, recept a veškeré ingredience potřebné na přípravu masa.  

DÁRKOVÁ KAZETA FLANK STEAK

Kazeta obsahuje argentinské / uruguayské  víno dle Vašeho výběru, Flank steak (pupek) cca 0,6 kg, hrubozrnnou sůl a pepř. Příprava dle přiloženého receptu.

DÁRKOVÁ KAZETA PICANHA

Kazeta obsahuje argentinské / uruguayské  víno dle Vašeho výběru, Picanhu (květová špička) cca 1,40 kg, hrubozrnnou sůl, parmezán, česnek, olivový olej. Porce masa je pro 5-6 osob. Příprava dle přiloženého originálního receptu v troubě vhodná i pro naprosté začátečníky v kuchyni. Příprava nezabere více než 10 min a po upečení budete králem kuchařů:-) Doporučujeme!                                     

DÁRKOVÁ KAZETA ROASTBEEF

Kazeta obsahuje argentinské/uruguayské víno dle Vašeho výběru, Roastbeef cca 1,20 kg, hrubozrnnou sůl, pepř a provázek. Příprava dle přiloženého receptu.

DÁRKOVÁ KAZETA VACIO GRANDE STEAK

Kazeta obsahuje argentinské / uruguayské víno dle Vašeho výběru , Vacio Grande steak (bok) cca 1,20 kg, hrubozrnnou sůl a pepř. Porce masa je pro 4 osoby. Příprava dle přiloženého receptu na grilu nebo grilovací pánvi.

DÁRKOVÁ KAZETA RIB EYE STEAK

Kazeta obsahuje argentinské / uruguayské víno dle Vašeho výběru, Rib Eye steak cca 1,20 kg, hrubozrnnou sůl a pepř. Porce masa je pro 5-6 osob. Příprava dle přiloženého receptu na grilu nebo grilovací pánvi.

 

Uvedené ceny jsou včetně DPH a jsou orientační. Konečná cena závisí na konkrétní gramáži masa.

Maloobchodní prodej – kontaktujte BEEF BAR zde››

Velkoobchodní prodej – kontaktujte IFC Food spol.s r.o.››